Proč se nedaří rozjet byznys?

Celostní koučink

Proč se nedaří rozjet byznys?

Děláš všechno možné. Plníš výzvy, účastníš se kurzů a workshopů a webinářů na rozjezd byznysu a ono to stále nejde? Byznys prostě nejede? Příčina nemusí být v samotném byznysu nebo plnění pouček. Může být v jiné oblasti tvého života.

Klientka řeší byznys. Všechno se zdá být ideální. To, co dělá, ji baví, dává to smysl, baví to i její klientky. Ty zůstávají, ale byznys funguje tak nějak těžce. Jako by každý další krok obnášel nutnost složit deset hromad uhlí. Zvládnuté máme strachy, bloky, sebevědomí, ale byznys se posouvá jen malinkými krůčky. Čím to? Dostáváme se k tomu postupnými kroky. A najednou je t tady. Hluboká obava, že byznysem bere svým dětem, že se jim bude věnovat méně.

Probíráme to z různých stran, podíváme se na téma při vizualizaci. Klientka potřebuje mít čas se svými dětmi. Dělá byznys a přitom myslí na to, že není s dětmi naplno. Stanovujeme její řešení a její kroky k tomu, aby se v situaci cítila dobře. Protože řešení každého z nás je jedinečné. Za pár dní mi přichází zpráva: Děkuju! Cítím se neskutečně lehce. A mám víc času na děti a i na byznys. A když pracuju, nemyslím přitom na to, že nejsem s dětmi, protože jsem našla způsob, jak to vyvažovat.

No a nemusím chodit daleko. Samozřejmě i já procházím podobnými procesy. Řešila jsem, že mi dochází energie na byznys. Nápady jsou, klienti taky, ale někdy chybí chuť. A pak mi to docvakne. Mluvím o tom, že jsem v dlouhodobě stresujícím prostředí. Ale nikdy mi nedělalo problém pracovat i ve stresu, přiměřeném. Jenže nikdo nemá tolik energie, aby žil v dlouhodobě stresujícím prostředí. A je to tady. Volá si mě to, abych teď opravdu řešila tuto situaci. Když to nejde společně s partnerem, musím se dobrat řešení sama Vzít si svou zodpovědnost a předat jemu tu jeho. A nenechat si ji na sebe nakládat. A najednou? Úleva a lehkost.

Je úžasné, jak funguje koučování. Řešíte jednu oblast a stejně se dostanete k tomu, že je potřeba vyřešit nejdříve jinou. A pak se jako zázrakem pohne i ta, kterou jste přišli vlastně řešit. A k tomu máte vyřešenou i oblasst, která vás dlouhodobě pálí.

Koučovací proces je totiž skvělý v tom, že nehledá řešení někde mimo vás, ale pouze a jenom uvnitř váš, ve vaší jedinečné cestě.

Pokud i vy chcete řešit situace, které vás prioritně volají do akce, pojďte do toho se mnou.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.