Lucie Macášková

Celostní koučink

Všichni máme obrovský dar a možnost naplno rozvíjet svůj jedinečný potenciál. Pomohu najít směr a jít po cestě svého srdce tak, abyste si plnili své sny.

Jsem koučka, která jde ve svém životě po cestách za naplněním svých snů. Se stejným tématem pomáhám svým klientům. Dobrodružné objevování sama sebe, svých cílů a provázení klientů na cestách za svými sny, je mojí vášní.

Osobnímu rozvoji se věnuji již více než 20 let. Za tu dobu jsem se vzdělávala v několika disciplínách, které mi svou kombinací umožnily nejen překonávat těžká životní období, ale také realizovat změny ve svém životě a rozvíjet svůj potenciál. Díky tomu je můj život dobrodružnou a objevnou cestou.

Hlavním metodou, se kterou pracuji, je klasický koučink. Pro maximalizaci jeho účinků a ve chvíli, kdy je potřeba se posunout co nejrychleji, nastupuje kombinace dalších technik. Pro zpracování emocí je to emoční kód, pro posílení záměrů na hlubších úrovních jsou to Bachovy esence, pro komplexní účinek práce s energiemi. Využívám také své bohaté zkušenosti z oblasti léčivého divadla. Mám bohaté zkušenosti s komunikací v různých podobách a oblastech, které se také přirozeně promítají do práce s klienty.

Dlouhodobě se zajímám o moderní poznatky z oblasti vzdělávání a mám pracovní i životní zkušenosti z různých prostředí (média, korporát, sociální oblast, státní správa, svobodná firma, podnikání), proto ke klientům přistupuji s pochopením ke kontextu prostředí, ve kterém žijí.

Kontakt:

Tel.: 725 567 708

E-mail.: lucie@celostnikoucink.cz

Stránka na Facebooku

Pro inspiraci na cestě za svými sny se můžete přidat do mé Facebook skupiny.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.