Vytvořte si svůj rok 2021 podle představ

Celostní koučink

Vytvořte si svůj rok 2021 podle představ

Dáváte si na nový rok předsevzetí? A funguj? Samotné mi něco takového nefunguje, nemám ráda tlak typu, že bych měla víc cvičit. Evokuje to ve mně školu nebo tlak z představ ostatních.

Ale taková vize, to je něco jiného. Kam bych se chtěla dostat, jak to vypadá, plnit si sny, jít za nimi…

Vize a sny jsou něco, co nas dokáže opravdu motivovat. S vizualizaci se v koucovani pracuje hodně. Co si dokážeme představit do detailu, tam se také dokážeme dostat. A tam už přicházejí ke slovu jednotlivé kroky. Ty se v koucovani používají také. Protože dosažení cíle je dulezite, proto se necháváte koučovat.

Konci rok, který byl mimochodem pro mnoho lidí vydatný. Nutnost přehodnotit svoje nastavení, jistoty vzaly za své, učili jsme sefungovat v novém režimu. Rodiny byly víc spolu, vztahy se buď rozpadaly nebo posilovaly. Určitě každý z vás má něco, co mu tento rok dal nebo vzal. Stojí za to se nad tím zamyslet, vzít si to dobre a plánovat, kam se chcete posunout.

K vašemu rozjímání můžete použít následující otázky :

Co mi dal rok 2020 pozitivního?

Co mi dal negativního, ale zároveň to přineslo v závěru pozitivní věci? (Například změna fungování v práci přinesla nutnost pracovat z domova, naučit se fungovat jinak, ale v závěru svobodněji).

A teď přichází čas, kdy si můžete vizualizovat rok 2021… Udělejte si trošku klidu. Uvařte si čaj. Není kam spěchat. Nohy do tepla, deka na sebe a popusťte uzdu fantazii. Nechte si běžet svou vizi v hlave. Jaký bude vás rok 2021? Pokud byste chtěli podrobnější návod, jak na toto snění, napište mi do messengeru, pošlu vám tip, jak na svou vizualizaci.

Přeji krásný nový rok!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *