Proč mám ráda koučování

Celostní koučink

Proč mám ráda koučování

Když začnete pracovat s koučem a řešíte nějaké téma, třeba chcete být úspěšní, posunout se v kariéře, začít cvičit, změnit něco ve svém chování, najít partnera atd., dostanete se s koučem až na dřeň. Pracujete s vlastní motivaci, s tím, co pro vás ve skutečnosti znamená úspěch, proč a jak se chcete posunout. Otevřou se další témata a vy zjistíte, jak důležité je být v souladu se sebou. Jak se potom daří naplňovat další cíle,  posouvat se, hledat sami v sobě. Rozvíjíte své zapomenuté dovednosti. Jako se rozvíjíte v základních dovednostech, třeba obyčejném psaní, čtení, které jste se museli naučit, tak se dostáváte k úžasnému zdroji zdroji, kterým je intuice, inspirace, vaše obrovská kreativita,  díky kterým řešíte situace po svém a v souladu sami se sebou.

Proč je pro mě koučování tak úžasná metoda? Pokud chcete s něčím skutečně pohnout, tak je ideální. Pracuje totiž s vaší jedinečností. Jedinečný cíl, jedinečný způsob jeho dosažení, jedinečná motivace.  Stejně, jak jste vy jedineční,  tak jedinečná je vaše životní cesta, tak jedinečné jsou vaše změny, cíle, to, co vám dělá radost, co vás motivuje, povzbuzuje,… Ale i to, jak svého cíle dosáhnete. Vy sami víte, co na vás platí. Třeba vás výchova, škola, práce, rodiče nebo vy sami uvedli do stavu, kdy to nevíte, ale i tak někde uvnitř jste to vy, kdo zná svou jedinečnou cestu i cíl. A kouč je ten, kdo vám pomůže se dostat zpátky k sobě.

A tady už se otvírá ten úžasný potenciál naplněného života, využití všech vašich schopností naplno. Tady začínáte žít (i v jeho obyčejnosti a denní rutině) jedinečný život. A posouvání dál v tom, čím skutečně jste a kde se zvětšuje touha být stále víc tím, kým skutečně jste.

Proto miluji koučování, kde jde o to, abychom odkrývali jedinečnost a díky tomu se posouvali. 

PS: Pro mě jako kouče je ideální metodou, do které mohu přizvat další jedinečné metody, které pomáhají každému klientovi na míru. Více o tom, jak pracuji, najdete zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.