Autentická prezentace

Celostní koučink

Znáte mnoho pouček o tom, jak se prezentovat v médiích, osobně a online prostoru, ale nevíte, jak uchopit svou prezentaci, aby s vámi ladila?

Právě pro vás je určená moje služba, která vychází z mých více než dvacetiletých zkušeností v oblasti sebeprezentace, PR, komunikace a propagace
v online prostoru.

Najdeme vaši unikátní kombinaci, jak prezentovat vaše jedinečné služby neopakovatelným způsobem – autenticky, sebevědomě, úspěšně a zábavně pro vás i recipienty.

Chci si zavolat nebo napsat a dozvědět se o službě víc

Chci službu rovnou objednat

Autentická a sebevědomá prezentace, vystupování, PR, public relations, tvorba obsahu

Autentická a sebevědomá prezentace

Prezentujte se autenticky, protože klient v množství nabídek hledá právě tu kombinaci znalostí a to, jací jste

Najdeme pro vás nejlepší způsob prezentace. Jsou to videa, podcasty, blog, sociální sítě, osobní nebo skupinová setkání? Zjistíme, co vám nejvíce vyhovuje, abyste se prezentovali sebevědomě a aby vás to bavilo.

Jaká jsou vaše silná a úchvatná témata, kterými promluvíte k srdcím vašich diváků, čtenářů a sledujících?

Obsah vaší sebeprezentace bude vyladěný tak, že předáte unikátní kombinaci toho, co nabízíte právě vy a navíc vás to bude bavit

Autentická a sebevědomá prezentace

Sebevědomá prezentace

Podíváme se na to, jak zvýšit vaše sebevědomí při sebeprezentaci. Najdeme způsob, který vám vyhovuje, podpoříme vaše sebevědomí pomocí relaxačních, hravých a kreativních technik. Trénink dělá mistra, a tak vydefinujeme také konkrétní kroky, kterými vše uvedete do praxe.

Mindset

Podporující a pozitivní nastavení mysli je pro vaši prezentaci jednou z klíčových podmínek. Váš mindset podpoříme podle individuální potřeby tak, abyste byli v kontaktu sami se sebou a sami sebe podporovali v kvalitních a přínosných výstupech.

Kreativita

Zapracujeme na technikách, které podpoří vaši kreativitu a zároveň budete umět s kreativními výstupy pracovat tak, aby nezůstávaly v šuplíku nebo v rovině nerealizovaného nápadu.

Trénink sebevědomého vystupování

Podíváme se na techniky, které vám pomohou cítit se lépe při vystupování na veřejnosti nebo při video či audio prezentaci.

Váš autentický text

Podíváme se na to, jak vám nejvíce vyhovuje prezentovat se písemnou formou. Dostanete také doporučení ke struktuře textu nebo práci s ním.

Public relations – vztahy s veřejností

Nabídněte unikátní obsah nebo projekt, podíváme se na to, jak můžete oslovit média, ale také na možnosti další prezentace, která jejich pozornost může přitáhnout.

Vaše osobní podpora na míru

Podle potřeby se můžeme také podívat na váš projekt, případně zapracovat na souvisejících tématech (například sebehodnota, chybějící podpora vašeho okolí apod.)

Jaké jsou moje zkušenosti

Více než dvacet let působím v oblasti komunikace, sebeprezentace, PR, médií a ve vedení projektů. Prošla jsem různými prostředími, od neziskové organizace, přes korporát, svobodnou firmu, státní správu nebo lokální projekty.

Kromě této oblasti působím již 6 let také jako koučka, mentorka a průvodkyně v oblasti osobního a byznysového rozvoje.

Vystudovala jsem Mediální studia a žurnalistiku na Fakultě sociálních studií v Brně a Integrační program kreativity na Akademii múzických umění v Praze.

V rámci dalšího průběžného vzdělávání jsem absolvovala velké množství kurzů, které se týkají sociálních médií, komunikace nebo prezentace.

Kombinace práce v médiích, spolupráce s médii, tvorba projektů a koučink a seberozvoj jsou pro mě kombinací, ve které vždy jdu k podstatě a vím, na co se zaměřit, co je důležité téma.